לא משנה בני כמה אתם ובמה אתם עוסקים בחיים, זה יכול לתפוס אתכם בכל שלב. הרצון לשנות את הקריירה, הרצון לעסוק במשהו אחר, משהו שאתם אוהבים ומקבלים סיפוק ממנו. הרצון לעשות משהו שתמיד חלמתם עליו ולא להתפשר על משהו אחר כי חייבים. אם תמיד חלמתם להיות גרפיקאים, אם כשאתם עוברים ליד שלט פרסומת אתם בוחנים את העיצוב שלו, אם אתם בוחנים אתרי אינטרנט בכל מה שקשור למראה שלהם, לעיצוב שלהם ולחוויה הוויזואלית שהם מספקים כנראה שזה בשבילכם... קורס גרפיקה הוא כנראה מה שאתם מחפשים, מה שיעשה לכם טוב ומה שישביע את רעבונכם הרוחני.

מה ניתן לעשות עם זה?

קורס גרפיקה מאפשר לעשות לא מעט דברים לאחר סיומו מכיוון שהוא כולל את התוכנות הרלוונטיות בשילוב של לא מעט יידע על שיווק ופרסום. לאחר קורס הגרפיקה שתיקחו תוכלו לעבוד במשרד פרסום כגרפיקאים ולהיות חלק מצוות עיצוב של פרסומות. תוכלו לעצב אלבומי אירועים, תוכלו לעבוד במערכות עיתונים, תוכלו לעבוד בבתי דפוס, באתרי אינטרנט ובכל מקום בו נעשה שימוש בעיצוב גרפי. בעולם בו הכול סביבנו ויזואלי ובכל מקום מנסים למכור לנו משהו, כולם צריכים מעצבים גרפיים. עיצוב גרפי הוא אולי המקצוע הדרוש ביותר בעולם הפיזי ובעיקר בעולם הווירטואלי.

בניית ועיצוב אתרים...

בניית ועיצוב אתרי אינטרנט הם מקצוע בפני עצמו, מקצוע שצובר עוד ועוד תאוצה בשנים האחרונות. יש היום מיליוני אתרי אינטרנט ובכל יום מתווספים עוד מיליוני דפים חדשים, ומישהו צריך להקים ולעצב את אותם דפים... הביקוש למעצבי אתרים הולך וגדל והיום יותר ויותר אנשים מבינים שאי אפשר לבנות סתם כך אתר אינטרנט אלא צריך להשקיע בחשיבה עליו ועל המראה שלו ובעיקר על חוויית המשתמש. בעולם בו יש כל כך הרבה תחרות וכל כך הרבה אתרי אינטרנט, אתר אינטרנט שלא יהיה ייחודי במראה שלו ולא ימשוך ויזואלית לא יצדיק את עצמו ויהיה עוד אחד ממיליוני אתרים אחרים... היום בעידן האינטרנט עיקר העבודה של גרפיקאים היא בניית אתרים. זו עבודה אין סופית, מעניינת ומאתגרת.

עיצוב אלבומים...

עיצוב אלבומים זו דוגמא של קורס גרפיקה שיכול להיות מעשיר גם בשביל מי שלא עוסק בגרפיקה ממש. יש לא מעט צלמי אירועים או צלמים בכלל שיכולים העשיר את הידע שלהם וחשוב מכך להרחיב את השירותים שלהם. צלם אירועים שילמד גרפיקה יידע לעבוד עם פוטושופ ויידע לעצב אלבומי אירועים. זה יגדיל לו את ההכנסה וירחיב את השירותים שלו ויעשה טוב לעסק. לימודי גרפיקה מתאימים כמובן קודם כל לאלו שרוצים להיות גרפיקאים אך גם מתאימים לכל אחד שרוצה להעשיר את הידע שלו. יידע הוא לאו דווקא חומרים כתובים אלא כל דבר שיכול לסייע לנו בחיים והכרת התוכנות הגרפיות תהפוך לשימושית אצלנו במוקדם או במאוחר.

 

תגיות: