זה יכול "לתפוס" אתכם בכל גיל ובכל שלב, בין אם כצעירים בין אם לאחר הצבא ובין אם כמבוגרים שנמצאים כבר בפנסיה, או כאלו שעובדים בעבודה מסודרת ומחפשים משהו אחר, משהו מעניין, מרתק, משהו שונה, יצירתי... הרצון הזה ללמוד משהו חדש, מקצוע שניתן יהיה גם להתפרנס ממנו הוא נחלת רבים. והיום, בעידן המודרני, עידן בו ניתן ללמוד כמעט כל דבר בדרכים שונות אין שום סיבה לא ללמוד את זה. לימודי עיצוב גרפי הם מרתקים, מהנים, ואולי הכי חשוב – מביאים בסיומם לרציניים המון עבודה!

לימודי תיאוריה עם פרקטיקה...

לימודי עיצוב גרפי כוללים לימודים תיאורטיים וכמובן לימודים פרקטיים המתבטאים בעבודה על תוכנות הגרפיקה. בכול מה שקשור לחלק התיאורטי, עיצוב גרפי הוא עולם שלם. הוא חלק מעולם פרסום בו צריך לשכנע מישהו במשהו באמצעות צבעים, צורות ומסרים שונים. עיצוב גרפי הוא הרבה מעבר להכרת התוכנות הגרפיות והוא מעין כניסה למוחו של אדם והבנה מה עובד עליו ומה לא. איזו צורה תשפיע עליו ואיזו לא. איזה צבע ירגש אותו ואיזה לא. העיצוב הגרפי הוא אולי החלק המשמעותי ביותר במיתוג ולכן עיצוב גרפי הוא גם התמחות בפרסום. בחלק המעשי, מדובר כמובן על תוכנות הגרפיקה השונות, אילוסרייטור, אינדיזיין, פלאש, פוטושופ ואחרות, הכרה שלהן לעומק ותרגול אין סופי שלהן שיובילו לשליטה מלאה וליכולת לעצב כל דבר שצריכים או שרוצים.

להגשים את החלום ולעבוד במשרד פרסום נחשק...

יש מעט משרדי פרסום שרבים מכירים. אלו משרדים שעובדים עבור החברות המובילות במשק, חברות שכולנו מכירים. יש לא מעט אנשים שרוצים לעבוד בחברות הללו, רוצים לנגוס בהצלחה והדרך הטובה ביותר להגיע אליהן היא באמצעות עיצוב גרפי ועיסוק בכך. צריך כמובן להיות מעצב גרפי מצוין וצריך כמובן ניסיון, אך בשביל להתחיל את הדרך ולשאוף להגיע לשם צריך ללמוד. לימודי עיצוב גרפי הם הבסיס והם חובה למי שרוצה לעסוק בתחום, אך ללא תרגול רב וצבירת ניסיון אי אפשר יהיה להגיע להישגים מרשימים.

ללמוד ולעבוד מכל מקום...

היתרון של עיצוב גרפי כמו של מקצועות רבים אחרים אשר מסתמכים על המחשב הוא בכך שניתן ללמוד אותו ולעסוק בו מכל מקום. לא צריך משרד ולא צריך אמצעים שונים והוצאות גדולות. צריך מחשב, את התוכנות הייעודיות וחיבור לאינטרנט וניתן להתחיל לעבוד. זה מקצוע בו כל אחד יכול לעסוק רק צריך ללמוד אותו קודם. אז קדימה, למה אתם מחכים?

תגיות: